advertentie Westland Cultuurweb

FC 's-Gravenzande - Achilles Veen Stefan van Eijk

liveblog

Liveblog WOS Sport zaterdag 16 oktober 2021

Volg de tussenstanden van onze regionale voetbalverenigingen.


live
16:51 uur

Eindstanden

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 2-0 (0-0) 

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 3-1 (2-1)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 1-1 (1-0)
Argon - Honselersdijk  4-0 (3-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 1-1 (0-1)
RCL - Westlandia 2-2 (1-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  2-1 (1-1)
Loosduinen - Sportclub Monster 1-5 (0-1)
Duno - Naaldwijk  3-3 (3-3)
Schipluiden - Verburch  0-1 (0-1)

Derde klasse C
Botlek - VDL 1-1 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 3-3 (3-1)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  1-5 (0-1)
VCS - Maasdijk  1-6 (0-3) 
MSV’71 - HMSH 9-0 (1-0)  

16:07 uur

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 0-0 (0-0)  Aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 3-1 (2-1)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 1-0 (1-0)
Argon - Honselersdijk  3-0 (3-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 1-1 (0-1)
RCL - Westlandia 1-2 (1-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  2-1 (1-1)
Loosduinen - Sportclub Monster 1-1 (0-1)
Duno - Naaldwijk  3-3 (3-3) Aanvang 14.00 uur
Schipluiden - Verburch  0-1 (0-1)

Derde klasse C
Botlek - VDL 0-1 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 3-2 (3-1)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  1-3 (0-1)
VCS - Maasdijk  1-4 (0-3)  Aanvang 14.45
MSV’71 - HMSH 3-0 (1-0) Aanvang 14.45 

15:50 uur

Stand na 60 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 0-0 (0-0)  Aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 2-1 (2-1)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 1-0 (1-0)
Argon - Honselersdijk  3-0 (3-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 0-1 (0-1)
RCL - Westlandia 1-1 (1-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  2-1 (1-1)
Loosduinen - Sportclub Monster 1-1 (0-1)
Duno - Naaldwijk  3-3 (3-3) Aanvang 14.00 uur
Schipluiden - Verburch  0-1 (0-1)

Derde klasse C
Botlek - VDL 0-0 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 3-1 (3-1)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  0-1 (0-1)
VCS - Maasdijk  0-3 (0-3)  Aanvang 14.45
MSV’71 - HMSH 3-0 (3-0) Aanvang 14.45 

15:31 uur

Ruststanden

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 0-0 (0-0)  Aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 2-1 (2-1)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 1-0 (1-0)
Argon - Honselersdijk  3-0 (3-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 0-1 (0-1)
RCL - Westlandia 1-0 (1-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  1-1 (1-1)
Loosduinen - Sportclub Monster 0-1 (0-1)
Duno - Naaldwijk  3-3 (3-3) Aanvang 14.00 uur
Schipluiden - Verburch  0-1 (0-1)

Derde klasse C
Botlek - VDL 0-0 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 3-1 (3-1)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  0-1 (0-1)
VCS - Maasdijk  0-3 (0-3)  Aanvang 14.45
MSV’71 - HMSH 1-0 (1-0) Aanvang 14.45 

15:01 uur

Stand na 30 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 0-0 (0-0)  Aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 2-1 (2-1)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 0-0 (0-0)
Argon - Honselersdijk  3-0 (3-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 0-0 (0-0)
RCL - Westlandia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  0-1 (0-1)
Loosduinen - Sportclub Monster 0-1 (0-1)
Duno - Naaldwijk  1-3 (1-3) Aanvang 14.00 uur
Schipluiden - Verburch  0-1 (0-1)

Derde klasse C
Botlek - VDL 0-0 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  0-1 (0-1)
VCS - Maasdijk  0-0 (0-0)   
MSV’71 - HMSH 0-0 (0-0)

14:45 uur

Stand na 15 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 0-0 (0-0)  Aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 0-0 (0-0)
Argon - Honselersdijk  1-0 (1-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 0-0 (0-0)
RCL - Westlandia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  0-1 (0-1)
Loosduinen - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Duno - Naaldwijk  1-3 (1-3) Aanvang 14.00 uur
Schipluiden - Verburch  0-0 (0-0)

Derde klasse C
Botlek - VDL 0-0 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  0-0 (0-0)
VCS - Maasdijk  0-0 (0-0)   
MSV’71 - HMSH 0-0 (0-0)

14:01 uur

Programma zaterdag 16 oktober 2021

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Kozakken Boys 0-0 (0-0)  Aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Achilles Veen 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
ZOB - Velo 0-0 (0-0)
Argon - Honselersdijk  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Berkel - HVC’10 0-0 (0-0)
RCL - Westlandia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
KMD - Lyra  0-0 (0-0)
Loosduinen - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Duno - Naaldwijk  0-0 (0-0)
Schipluiden - Verburch  0-0 (0-0)

Derde klasse C
Botlek - VDL 0-0 (0-0)
MVV’27- GHVV’13 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Erasmus - Quintus  0-0 (0-0)
VCS - Maasdijk  0-0 (0-0)   
MSV’71 - HMSH 0-0 (0-0)