advertentie BoxWorx

Signbiblio

liveblog

Liveblog WOS Sport zaterdag 30 oktober 2021

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
16:35 uur

Eindstanden

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-2 (0-1)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 4-3 (2-3) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 3-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 1-5 (1-1)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-1 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 2-2 (2-2)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-2 (0-1)
Duno-Sportclub Monster 0-2 (0-0)
DWO-Naaldwijk 2-2 (1-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 2-3 (1-1)
GHVV’13-VDL 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 4-0 (1-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0) n.n.b
Quintus-Wanica Star 3-1 (1-0)

16:05 uur

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-1 (0-1)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 2-3 (2-3) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 2-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 1-3 (1-1)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-1 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 2-2 (2-2)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-1 (0-1)
Duno-Sportclub Monster 0-2 (0-0) eindstand
DWO-Naaldwijk 1-1 (1-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 2-1 (1-1)
GHVV’13-VDL 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 3-0 (1-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0) n.n.b
Quintus-Wanica Star 2-0 (1-0)

15:53 uur

Stand na 60 minuten

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-1 (0-1)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 2-3 (2-3) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 2-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 1-2 (1-1)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-1 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 2-2 (2-2)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-1 (0-1)
Duno-Sportclub Monster 0-1 (0-0) aanvang 14.00 uur
DWO-Naaldwijk 1-1 (1-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 2-1 (1-1)
GHVV’13-VDL 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 1-0 (1-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0) n.n.b
Quintus-Wanica Star 1-0 (1-0)

15:30 uur

Ruststanden

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-1 (0-1)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 1-1 (1-1) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 0-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 1-1 (1-1)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-0 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 2-2 (2-2)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-1 (0-1)
Duno-Sportclub Monster 0-0 (0-0) aanvang 14.00 uur
DWO-Naaldwijk 1-0 (1-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 1-1 (1-1)
GHVV’13-VDL 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 1-0 (1-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0) n.n.b
Quintus-Wanica Star 1-0 (1-0)

15:03 uur

Stand na 30 minuten

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-1 (0-1)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 0-0 (0-0) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 0-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-0 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 1-1 (1-1)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-1 (0-1)
Duno-Sportclub Monster 0-0 (0-0) aanvang 14.00 uur
DWO-Naaldwijk 1-0 (1-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 0-1 (0-1)
GHVV’13-VDL 1-1 (1-1)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 1-0 (1-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0)
Quintus-Wanica Star 0-0 (0-0)

14:47 uur

Stand na 15 minuten

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-1 (0-1)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 0-0 (0-0) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 0-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-0 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 0-1 (0-1)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-0 (0-0)
Duno-Sportclub Monster 0-0 (0-0) aanvang 14.00 uur
DWO-Naaldwijk 0-0 (0-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 0-0 (0-0)
GHVV’13-VDL 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 0-0 (0-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0)
Quintus-Wanica Star 0-0 (0-0)

14:00 uur

Programma zaterdag 30 oktober 2021

Tweede divisie
GVVV-Excelsior Maassluis 0-0 (0-0)

Hoofdklasse A
Zwaluwen-FC ‘s-Gravenzande 0-0 (0-0) aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo-Zwaluwen’30 0-0 (0-0)
BOL-Honselersdijk 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Soccer Boys-Westlandia 0-0 (0-0)
Vitesse Delft-HVC’10 0-0 (0-0)

Derde klasse B
KMD-FC Skillz/WV 0-0 (0-0)
Duno-Sportclub Monster 0-0 (0-0) aanvang 14.00 uur
DWO-Naaldwijk 0-0 (0-0)
Lyra-Verburch 0-0 (0-0)
Schipluiden-Duindorp 0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27-DVO’32 0-0 (0-0)
GHVV’13-VDL 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
ODB-Maasdijk 0-0 (0-0)
MSV’71-Toofan 0-0 (0-0)
Quintus-Wanica Star 0-0 (0-0)