advertentie BoxWorx

SVC'08 - HVC'10 Ruud de Jong

liveblog

Liveblog WOS Sport zaterdag 6 november 2021

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
17:08 uur

Eindstanden

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-2 (0-1) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-1 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 3-2 (0-2)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 2-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 4-6 (1-1)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 1-3 (0-1)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-2 (0-0)
Verburch - DWO 3-1 (1-1)
FC Skillz – Schipluiden 3-2 (1-1) - aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 2-5 (0-2)
VDL - HBSS 2-2 (0-1)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 2-5 (1-1)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0) - aanvang 14.22 uur

16:06 uur

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-1 (0-1) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-1 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 2-2 (0-2)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 2-4 (0-1)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 0-3 (0-1)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-1 (0-0)
Verburch - DWO 3-1 (1-1)
FC Skillz – Schipluiden 1-1 (1-1)- aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 1-2 (0-2)
VDL - HBSS 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 2-3 (1-1)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0) - aanvang 14.22 uur

15:50 uur

Stand na 60 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-1 (0-1) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-1 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 2-4 (0-1)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 0-1 (0-1)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-1 (0-0)
Verburch - DWO 1-1 (1-1)
FC Skillz – Schipluiden 1-1 (1-1) - aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 1-2 (0-2)
VDL - HBSS 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 1-3 (1-1)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0) - aanvang 14.22 uur

15:25 uur

Ruststanden

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-0 (0-0) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 0-1 (0-1)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 0-1 (0-1)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Verburch - DWO 1-1 (1-1)
FC Skillz – Schipluiden 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 0-2 (0-2)
VDL - HBSS 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 1-1 (1-1)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0) - aanvang 14.22 uur

15:00 uur

Stand na 30 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-0 (0-0) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 0-1 (0-1)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 0-1 (0-1)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Verburch - DWO 0-1 (0-1)
FC Skillz – Schipluiden 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 0-0 (0-0)
VDL - HBSS 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 0-0 (0-0)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0 - aanvang 14.22 uur

14:45 uur

Stand na 15 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-0 (0-0) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 0-0 (0-0)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 0-0 (0-0)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Verburch - DWO 0-0 (0-0)
FC Skillz – Schipluiden 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 0-0 (0-0)
VDL - HBSS 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 0-0 (0-0)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0) - aanvang 14.22 uur

14:00 uur

Programma zaterdag 6 november 2021

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Sparta 0-0 (0-0) – aanvang 15:00 uur

Hoofdklasse A
FC ’s-Gravenzande - Duno 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Honselersdijk - Velo 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Westlandia - Berkel 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur
SVC’08 - HVC’10 0-0 (0-0)

Derde klasse B
Quick Steps – KMD 0-0 (0-0)
Sportclub Monster - Lyra 0-0 (0-0)
DSVP - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Verburch - DWO 0-0 (0-0)
FC Skillz – Schipluiden 0-0 (0-0) - aanvang 15.00 uur

Derde klasse C
Vierpolders - MVV’27 0-0 (0-0)
VDL - HBSS 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Toofan - Maasdijk 0-0 (0-0)
HMSH - Quintus  0-0 (0-0) - aanvang 14.22 uur