advertentie Schoon Westland top

Signbiblio

liveblog

Liveblog WOS Sport zaterdag 9 oktober 2021

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


16:58 uur

Eindstanden

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 4-2 (4-0)  afgetrapt om 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 6-1 (5-1)

Eerste klasse A
Velo – Argon 2-3 (1-1)
Honselersdijk – Forum Sport  1-3 (1-2)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-3 (0-1)
Westlandia - Kagia 2-1 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur

Derde klasse B
Lyra - Duno  1-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 3-1 (1-1)
Naaldwijk - KMD 2-1 (1-0)
DWO - Schipluiden  3-0 (2-0)
Verburch – Loosduinen 4-1 (1-1)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  4-1 (2-1)
Leonidas - MVV’27 0-3 (0-2afgetrapt 15.00 uur

Vierde klasse F
Quintus - VCS  5-2(0-1) afgetrapt om 15.00 uur
Maasdijk - Erasmus 2-3 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 4-3 (3-3) afgetrapt om 15.00 uur

16:07 uur

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 4-0 (4-0)  afgetrapt om 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 6-1 (5-1)

Eerste klasse A
Velo – Argon 2-2 (1-1)
Honselersdijk – Forum Sport  1-3 (1-2)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-2 (0-1)
Westlandia - Kagia 0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur

Derde klasse B
Lyra - Duno  1-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 2-1 (1-1)
Naaldwijk - KMD 2-1 (1-0)
DWO - Schipluiden  2-0 (2-0)
Verburch – Loosduinen 3-1 (1-1)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  4-1 (2-1)
Leonidas - MVV’27 0-2 (0-2) afgetrapt 15.00 uur

Vierde klasse F
Quintus - VCS  0-1 (0-1) afgetrapt om 15.00 uur
Maasdijk - Erasmus 0-0 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 3-3 (3-3) afgetrapt om 15.00 uur

15:50 uur

Stand na 60 minuten

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 4-0 (4-0)  afgetrapt om 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 6-1 (5-1)

Eerste klasse A
Velo – Argon 2-1 (1-1)
Honselersdijk – Forum Sport  1-3 (1-2)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-1 (0-1)
Westlandia - Kagia 0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur

Derde klasse B
Lyra - Duno  0-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 2-1 (1-1)
Naaldwijk - KMD 1-0 (1-0)
DWO - Schipluiden  2-0 (2-0)
Verburch – Loosduinen 2-1 (1-1)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  3-1 (2-1)
Leonidas - MVV’27 0-2 (0-2) afgetrapt 15.00 uur

Vierde klasse F
Quintus - VCS  0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur
Maasdijk - Erasmus 0-0 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur

15:27 uur

Ruststanden

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 1-0 (1-0)  afgetrapt om 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 5-1 (5-1)

Eerste klasse A
Velo – Argon 1-1 (1-1)
Honselersdijk – Forum Sport  1-2 (1-2)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-1 (0-1)
Westlandia - Kagia 0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur

Derde klasse B
Lyra - Duno  0-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 1-1 (1-1)
Naaldwijk - KMD 1-0 (1-0)
DWO - Schipluiden  2-0 (2-0)
Verburch – Loosduinen 1-1 (1-1)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  2-1 (2-1)
Leonidas - MVV’27 0-1 (0-1) afgetrapt om 15.00 uur

Vierde klasse F
Quintus - VCS  0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur
Maasdijk - Erasmus 0-0 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 0-0 (0-0) afgetrapt om 15.00 uur

15:00 uur

Stand na 30 minuten

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 0-0 (0-0)  aanvang 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 3-1 (3-1)

Eerste klasse A
Velo – Argon 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Forum Sport  1-1 (1-1)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-0 (0-0)
Westlandia - Kagia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
Lyra - Duno  0-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 0-0 (0-0)
Naaldwijk - KMD 0-0 (0-0)
DWO - Schipluiden  1-0 (0-0)
Verburch – Loosduinen 1-1 (1-1)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  2-1 (2-1)
Leonidas - MVV’27 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Quintus - VCS  0-0 (0-0)
Maasdijk - Erasmus 0-0 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 0-0 (0-0)

14:45 uur

Stand na 15 minuten

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 0-0 (0-0)  aanvang 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Argon 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Forum Sport  1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-0 (0-0)
Westlandia - Kagia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
Lyra - Duno  0-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 0-0 (0-0)
Naaldwijk - KMD 0-0 (0-0)
DWO - Schipluiden  1-0 (0-0)
Verburch – Loosduinen 1-0 (1-0)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  1-0 (1-0)
Leonidas - MVV’27 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Quintus - VCS  0-0 (0-0)
Maasdijk - Erasmus 0-0 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 0-0 (0-0)

14:00 uur

Programma zaterdag 9 oktober 2021

Programma zaterdag 9 oktober 2021

Tweede divisie
Spakenburg - Excelsior Maassluis 0-0 (0-0)  aanvang 15.00 uur

Hoofklasse A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Velo – Argon 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Forum Sport  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – UVS  0-0 (0-0)
Westlandia - Kagia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
Lyra - Duno  0-0 (0-0)
Sportclub Monster - DSVP 0-0 (0-0)
Naaldwijk - KMD 0-0 (0-0)
DWO - Schipluiden  0-0 (0-0)
Verburch – Loosduinen 0-0 (0-0)

Derde klasse C
VDL – FC Vlotbrug  0-0 (0-0)
Leonidas - MVV’27 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Quintus - VCS  0-0 (0-0)
Maasdijk - Erasmus 0-0 (0-0)  
Wanica Star - MSV’71 0-0 (0-0)