advertentie VEMO Lease top

FC 's-Gravenzande - Spijkenisse WOS - Ruud de Jong

liveblog

Liveblog WOS Sport zaterdag 20 november 2021

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen.


live
16:33 uur

Eindstanden

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 2-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 5-1 (3-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  1-1 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  1-0 (0-0)
UVS - Westlandia  2-1 (1-1)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 1-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  1-1 (1-0)
KMD - Duindorp  2-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 2-3 (1-1)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  1-4 (0-2)
Maasdijk - Wanica Star 5-2 (2-0)

16:00 uur

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 3-0 (3-0)  afgetrapt om 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 2-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 3-1 (3-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  0-1 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  0-0 (0-0)
UVS - Westlandia  2-1 (1-1)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 1-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  1-0 (1-0)
KMD - Duindorp  1-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 2-2 (1-1)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  1-3 (0-2)
Maasdijk - Wanica Star 2-0 (2-0)

15:46 uur

Stand na 60 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 3-0 (3-0)  afgetrapt om 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 1-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 3-1 (3-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  0-0 (0-0)
UVS - Westlandia  2-1 (1-1)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  1-0 (1-0)
KMD - Duindorp  0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 2-1 (1-1)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  1-2 (0-2)
Maasdijk - Wanica Star 2-0 (2-0)

15:35 uur

Quintus - Houtwijk

Quintus-Houtwijk WOS - Paul Keijzer

15:28 uur

Ruststanden

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 2-0 (2-0)  afgetrapt om 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 3-0 (3-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  0-0 (0-0)
UVS - Westlandia  1-1 (1-1)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  1-0 (1-0)
KMD - Duindorp  0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 1-1 (1-1)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  0-2 (0-2)
Maasdijk - Wanica Star 2-0 (2-0)

15:05 uur

Naaldwijk - Verburch

Naaldwijk - Verburch WOS - Piet Voskamp

15:00 uur

Stand na 30 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 0-0 (0-0)  afgetrapt om 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 2-0 (2-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  0-0 (0-0)
UVS - Westlandia  1-1 (1-1)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  1-0 (1-0)
KMD - Duindorp  0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  0-2 (0-2)
Maasdijk - Wanica Star 2-0 (2-0)

14:45 uur

Stand na 15 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 0-0 (0-0)  -- aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 0-0 (0-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  0-0 (0-0)
UVS - Westlandia  0-0 (0-0)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  1-0 (1-0)
KMD - Duindorp  0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  0-2 (0-2)
Maasdijk - Wanica Star 0-0 (0-0)  

14:00 uur

Programma zaterdag 10 november 2021

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 0-0 (0-0)  -- aanvang 15:00 uur

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande - Spijkenisse 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
WV-HEDW - Velo 0-0 (0-0)
Zwaluwen ’30 - Honselersdijk  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Te Werve  0-0 (0-0)
UVS - Westlandia  0-0 (0-0)

Derde klasse B
Schipluiden - Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Verburch  0-0 (0-0)
KMD - Duindorp  0-0 (0-0)

Derde klasse C
MVV’27 - Zuidland 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Quintus - Houtwijk  0-0 (0-0)
Maasdijk - Wanica Star 0-0 (0-0)