Maasdijk - MSV'71 WOS/Peer Verweij

liveblog

Live! Tussenstanden zaterdagvoetbal

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
16:45 uur

Einde liveblog, MVV'27 wint

KMD - MVV'27 1-2 (1-2) 

Bedankt voor het volgen. Tot de volgende keer 

16:33 uur

Eindstanden

Tweede divisie
De Treffers - Excelsior Maassluis Aftrap 18.00 uur

Vierde divisie A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 3-1 (2-0)

Eerste klasse B
Die Haghe - Velo 3-0 (1-0)
Honselersdijk - DHC 10-0 (3-0)
Voorschoten '97 - Den Hoorn 0-0 (0-0)

Tweede klasse E
HVC'10 - Concordia 5-1 (2-0) 
Vitesse Delft - Westlandia 2-0 (0-0)

Derde klasse B
Lyra - Duindorp 2-2 (2-1)
Sportclub Monster - Madestein 9-1 (2-1)
Naaldwijk - Verburch 2-2 (1-0)

Derde klasse D
DVO'32 - VDL 5-3 (2-0)

Vierde klasse E
Maasdijk - MSV'71 1-1 (1-0)

16:29 uur

Verburch in blessuretijd op 2-2

16:20 uur

Verburch terug in de wedstrijd

16:16 uur

Slotfase Velo, maar het is over en uit

16:13 uur

Velo lijkt koppositie te gaan verliezen

16:08 uur

Standen na 75 minuten

Tweede divisie
De Treffers - Excelsior Maassluis Aftrap 18.00 uur

Vierde divisie A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 3-0 (2-0)

Eerste klasse B
Die Haghe - Velo 1-0 (1-0)
Honselersdijk - DHC 8-0 (3-0)
Voorschoten '97 - Den Hoorn 0-0 (0-0)

Tweede klasse E
HVC'10 - Concordia 4-1 (2-0) 
Vitesse Delft - Westlandia 1-0 (0-0)

Derde klasse B
Lyra - Duindorp 2-2 (2-1)
Sportclub Monster - Madestein 8-1 (2-1)
Naaldwijk - Verburch 2-0 (1-0)
KMD - MVV'27  1-2 (1-2) 14.50 uur begonnen 

Derde klasse D
DVO'32 - VDL 3-0 (2-0)

Vierde klasse E
Maasdijk - MSV'71 1-0 (1-0)

16:07 uur

Naaldwijk op rozen: 2-0 op de Hoge Bomen

15:56 uur

Tweede helft begonnen bij KMD - MVV'27

15:53 uur

Standen na 60 minuten

Tweede divisie
De Treffers - Excelsior Maassluis Aftrap 18.00 uur

Vierde divisie A
Poortugaal - FC 's-Gravenzande 3-0 (2-0)

Eerste klasse B
Die Haghe - Velo 1-0 (1-0)
Honselersdijk - DHC 6-0 (3-0)
Voorschoten '97 - Den Hoorn 0-0 (0-0)

Tweede klasse E
HVC'10 - Concordia 2-0 (2-0) 
Vitesse Delft - Westlandia 0-0 (0-0)

Derde klasse B
Lyra - Duindorp 2-1 (2-1)
Sportclub Monster - Madestein 8-1 (2-1)
Naaldwijk - Verburch 1-0 (1-0)
KMD - MVV'27  1-2 (1-2) 14.50 uur begonnen 

Derde klasse D
DVO'32 - VDL 2-0 (2-0)

Vierde klasse E
Maasdijk - MSV'71 1-0 (1-0)