advertentie Westland Cultuurweb

Lyra - Monster WOS - Ruud de Jong

liveblog

Liveblog WOS Sport zaterdag 26 maart 2022

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
17:05 uur

Ook Excelsior wint in laatste minuut

Hardenberg kwam vlak voor tijd op gelijkhoogte, maar op bijna dezelfde wijze als 's-Gravenzande slepen de Maassluizers drie punten in de wacht.

16:40 uur

Eindstanden

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijsoord 3-2 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Valken '68 0-0 (0-0)
Forum Sport - Honselersdijk 2-4 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel - Westlandia 3-3 (3-1)

Derde klasse B
Lyra – Sportclub Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - DSVP 0-0 (0-0)
Schipluiden – Ariston ’80 1-0 (1-0)
KMD – Quick Steps 1-2 (1-0)
Loosduinen – Verburch 3-3 (2-0)

Derde klasse C
FC Vlotbrug - VDL 1-1 (0-1)
MVV’27 – Vierpolders 2-3 (0-1)

Vierde klasse F
Quintus - HMSH 4-0 (gestaakt) 
Maasdijk - Toofan 6-0 (2-0)
MSV'71 - Wanica Star 7-0 (0-0)

16:29 uur

Feest in 's-Gravenzande

FC 's-Gravenzande sleept de overwinning voor de poorten van de hel weg. Invaller Daan van Unen en Roy Vermolen zorgde met doelpunten in blessuretijd voor de zege. 

16:23 uur

's-Gravenzande in extremis op 3-2

16:13 uur

Excelsior breidt voorsprong uit

16:07 uur

Stand na 75 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – HHC Hardenberg 2-1

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijsoord 1-2

Eerste klasse A
Velo – Valken '68 0-0
Forum Sport - Honselersdijk 2-4

Tweede klasse C
Berkel - Westlandia 3-2

Derde klasse B
Lyra – Sportclub Monster 0-0
Naaldwijk - DSVP 0-0
Schipluiden – Artiston ’80 1-0
KMD – Quick Steps 1-2
Loosduinen – Verburch 2-0

Derde klasse C
FC Vlotbrug - VDL 0-1
MVV’27 – Vierpolders 1-2

Vierde klasse F
Quintus - HMSH 4-0 (gestaakt) 
Maasdijk - Toofan 2-0
MSV'71 - Wanica Star 3-0

16:07 uur

Excelsior buigt de score om

15:51 uur

Stand na 60 minuten

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – HHC Hardenberg 1-1

Hoofklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijsoord 1-2

Eerste klasse A
Velo – Valken '68 0-0
Forum Sport - Honselersdijk 0-3 

Tweede klasse C
Berkel - Westlandia 3-1

Derde klasse B
Lyra – Sportclub Monster 0-0
Naaldwijk - DSVP 0-0
Schipluiden – Artiston ’80 1-0
KMD – Quick Steps 1-2
Loosduinen – Verburch 2-0

Derde klasse C
FC Vlotbrug - VDL 0-1
MVV’27 – Vierpolders 1-1

Vierde klasse F
Quintus - HMSH 4-0 (gestaakt) 
Wanica Stars - Maasdijk 0-0
GSC Esdo - MSV'71 0-0

15:50 uur

Quintus - HMSH gestaakt

Bij een 4-0 voorsprong voor Quintus is het duel in de rust gestaakt

15:47 uur

Vlak voor de rust gelijkmaker bij Excelsior