advertentie Financieringsgilde TOP

Monster - Naaldwijk WOS - Leo de Jong

liveblog

Live! Regiovoetbal 26 november

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
17:00 uur

Einde Liveblog

16:43 uur

Eindstanden 14.30 wedstrijden

Tweede divisie
Jong Sparta - Excelsior Maassluis 3-3 (3-1)

Vierde divisie A (zaterdag)
Nieuwenhoorn - FC 's-Gravenzande 3-1 (1-0)

Eerste klasse B
Velo - Wippolder 3-1 (1-1)
DSO - Honselersdijk 2-1 (1-1)
Valken '68 - Den Hoorn 3-0 (1-0)

Tweede klasse E
HVC'10 – RKDEO 2-1 (1-1)

Derde klasse B
Lyra - Houtwijk 0-0 (0-0)
Sportclub Monster - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Te Werve - Verburch 2-5 (1-3)
MVV'27 – Schipluiden 1-1 (0-1)

Derde klasse D
Deltasport - VDL 3-3 (2-1)

Vierde klasse C
Quintus - Semper Altius 2-0 (1-0)

Vierde klasse E
Maasdijk -Blijdorp 4-1 (0-0)

16:32 uur

Het is klaar in Monster, Naaldwijk pakt punt

16:27 uur

Laatste fluitsignaal op Dijkpolder

16:24 uur

Monster nog altijd gelijk

16:05 uur

Standen na 75 minuten

Tweede divisie
Jong Sparta - Excelsior Maassluis 3-3 (3-1)

Vierde divisie A (zaterdag)
Nieuwenhoorn - FC 's-Gravenzande 3-1 (1-0)

Vierde divisie B (zondag)
Alphense Boys - Westlandia  Aftrap 16.00 uur

Eerste klasse B
Velo - Wippolder 2-1 (1-1)
DSO - Honselersdijk 1-1 (1-1)
Valken '68 - Den Hoorn 1-0 (1-0)

Tweede klasse E
HVC'10 – RKDEO 1-1 (1-1)
Westlandia - Berkel 1-1 (1-1) Aftrap 15.00 uur

Derde klasse B
Lyra - Houtwijk 0-0 (0-0)
Sportclub Monster - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Te Werve - Verburch 2-3 (1-3)
MVV'27 – Schipluiden 1-1 (0-1)

Derde klasse D
Deltasport - VDL 3-3 (2-1)

Vierde klasse C
Quintus - Semper Altius 1-0 (1-0)

Vierde klasse E
Maasdijk -Blijdorp 2-1 (0-0)
BZC/Zuiderpark - MSV'71 0-0 (0-0) Aftrap 15.00 uur

15:54 uur

Excelsior langszij tegen Sparta

15:50 uur

Standen na 60 minuten

Tweede divisie
Jong Sparta - Excelsior Maassluis 3-2 (3-1)

Vierde divisie A (zaterdag)
Nieuwenhoorn - FC 's-Gravenzande 2-0 (1-0)

Vierde divisie B (zondag)
Alphense Boys - Westlandia  Aftrap 16.00 uur

Eerste klasse B
Velo - Wippolder 1-1 (1-1)
DSO - Honselersdijk 1-1 (1-1)
Valken '68 - Den Hoorn 1-0 (1-0)

Tweede klasse E
HVC'10 – RKDEO 1-1 (1-1)
Westlandia - Berkel 1-1 (1-1) Aftrap 15.00 uur

Derde klasse B
Lyra - Houtwijk 0-0 (0-0)
Sportclub Monster - Naaldwijk 0-0 (0-0)
Te Werve - Verburch 2-3 (1-3)
MVV'27 – Schipluiden 0-1 (0-1)

Derde klasse D
Deltasport - VDL 3-1 (2-1)

Vierde klasse C
Quintus - Semper Altius 1-0 (1-0)

Vierde klasse E
Maasdijk -Blijdorp 0-1 (0-0)
BZC/Zuiderpark - MSV'71 Aftrap 15.00 uur

15:39 uur

Direct slaat Excelsior toe

15:37 uur

Rust voorbij, harde ingreep bij Excelsior