advertentie Financieringsgilde TOP

Monster - KMD Henk Schaafsma

liveblog

Live! Tussenstanden zaterdagvoetbal

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
17:00 uur

Ook Quintus afgelopen

16:50 uur

En dat was het in Katwijk

16:47 uur

Excelsior beleeft kansloze middag

16:37 uur

Eindstanden

Tweede divisie
Quick Boys - Excelsior Maassluis 4-1 (3-1) Afgetrapt om 15.00 uur

Vierde divisie A (zaterdag)
FC 's-Gravenzande - Achilles Veen 5-0 (2-0)

Eerste klasse B
Honselersdijk - Die Haghe 4-1 (2-1)
Den Hoorn - Velo   Aftrap om 17.00 uur

Tweede klasse E
CWO - HVC'10  3-0 (0-0)
RKDEO – Westlandia 1-1 (1-1)

Derde klasse B
Lyra - Te Werve 2-0 (1-0)
Sportclub Monster - KMD 4-0 (2-0)
Naaldwijk - Duindorp sv 2-0 (1-0)
Madestein - Schipluiden 0-3 (0-1)
Verburch - Zuid West DH 7-0 (2-0)

Derde klasse D
VDL - Vierpolders 2-1 (0-1)

Vierde klasse C
PGS/Vogel - Quintus 2-0 (2-0) Afgetrapt om 15.00 uur 

Vierde klasse E
Maasdijk - Hermes DVS 3-4 (1-2)
WCR - MSV’71 3-0 (2-0)

16:11 uur

Standen na 75 minuten

Tweede divisie
Quick Boys - Excelsior Maassluis 3-1 (3-1) Afgetrapt om 15.00 uur

Vierde divisie A (zaterdag)
FC 's-Gravenzande - Achilles Veen 3-0 (2-0)

Eerste klasse B
Honselersdijk - Die Haghe 3-1 (2-1)
Den Hoorn - Velo   Aftrap om 17.00 uur

Tweede klasse E
CWO - HVC'10  1-0 (0-0)
RKDEO – Westlandia 1-1 (1-1)

Derde klasse B
Lyra - Te Werve 2-0 (1-0)
Sportclub Monster - KMD 4-0 (2-0)
Naaldwijk - Duindorp sv 2-0 (1-0)
Madestein - Schipluiden 0-2 (0-1)
Verburch - Zuid West DH 3-0 (2-0)

Derde klasse D
VDL - Vierpolders 2-1 (0-1)

Vierde klasse C
PGS/Vogel - Quintus 2-0 (2-0) Afgetrapt om 15.00 uur 

Vierde klasse E
Maasdijk - Hermes DVS 3-4 (1-2)
WCR - MSV’71 2-0 (2-0)

16:09 uur

Maasdijk - Hermes is een doelpuntenfeest

16:04 uur

Scheidsrechterswissel bij HVC'10

16:02 uur

Maasdijk weer terug in de wedstrijd

15:55 uur

Standen na 60 minuten

Tweede divisie
Quick Boys - Excelsior Maassluis 3-1 (3-1)RUST Afgetrapt om 15.00 uur

Vierde divisie A (zaterdag)
FC 's-Gravenzande - Achilles Veen 2-0 (2-0)

Eerste klasse B
Honselersdijk - Die Haghe 3-1 (2-1)
Den Hoorn - Velo   Aftrap om 17.00 uur

Tweede klasse E
CWO - HVC'10  1-0 (0-0)
RKDEO – Westlandia 1-1 (1-1)

Derde klasse B
Lyra - Te Werve 1-0 (1-0)
Sportclub Monster - KMD 3-0 (2-0)
Naaldwijk - Duindorp sv 2-0 (1-0)
Madestein - Schipluiden 0-2 (0-1)
Verburch - Zuid West DH 2-0 (2-0)

Derde klasse D
VDL - Vierpolders 0-1 (0-1)

Vierde klasse C
PGS/Vogel - Quintus 2-0 (2-0) Afgetrapt om 15.00 uur 

Vierde klasse E
Maasdijk - Hermes DVS 1-3 (1-2)
WCR - MSV’71 2-0 (2-0)

15:42 uur

Quintus dertig minuten bezig bij 2-0 achterstand