advertentie VEMO Lease top

Signbiblio

liveblog

WOS Sport liveblog 10 oktober 2020

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


16:40 uur

Eindstanden tot zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 2-3 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-2 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 1-3 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 4-3 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 1-2 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 3-2 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps Bij 0-1 stand na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 2-2 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-3 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 6-3 (4-2)
MSV’71 - SVV 4-0 (2-0)


16:05 uur

Tussenstanden na 75 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 2-2 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-2 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-3 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 4-2 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 1-2 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 3-2 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps Bij 0-1 stand na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 2-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-3 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 3-0 (2-0)

16:00 uur

Tussenstanden na 70 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 2-1 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-1 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 3-2 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 1-2 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 3-2 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps Bij 0-1 stand na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 2-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-3 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 3-0 (2-0)

15:55 uur

Tussenstanden na 65 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-1 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-1 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 3-1 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 1-2 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 3-1 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps Bij 0-1 stand na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 2-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-3 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 3-0 (2-0)

15:50 uur

Tussenstanden na 60 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-1 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 3-1 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 1-1 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 3-1 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps Bij 0-1 stand na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 1-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 2-0 (2-0

15:45 uur

Tussenstanden na 55 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-1 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 2-1 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 1-1 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 3-0 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps Bij 0-1 stand na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 0-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 2-0 (2-0)

15:40 uur

Tussenstanden na 50 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-1 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 2-1 (2-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-1 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 2-0 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-1 (0-1) na 45 minuten gestaakt, blessure scheidsrechter 
MVV’27 - Verburch 0-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 2-0 (2-0)

15:25 uur

Ruststanden tot zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 2-1 (1-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-1 (0-1)
Naaldwijk - Schipluiden 2-0 (2-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-1 (0-1)
MVV’27 - Verburch 0-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 1-2 (1-2)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 4-2 (4-2)
MSV’71 - SVV 2-0 (2-0)

15:10 uur

Tussenstanden na 40 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 1-1 (1-1)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Schipluiden 1-0 (1-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-0 (0-0)
MVV’27 - Verburch 0-1 (0-1)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 3-1 (3-1)
MSV’71 - SVV 1-0 (1-0)

15:05 uur

Tussenstanden na 35 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 1-0 (1-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 1-0 (1-0)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Schipluiden 1-0 (1-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-0 (0-0)
MVV’27 - Verburch 0-0 (0-0)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 0-1 (0-1)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 3-1 (3-1)
MSV’71 - SVV 1-0 (1-0)

15:00 uur

Tussenstanden na 30 minuten voor zover bekend

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-2 (0-2)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 1-0 (1-0)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Schipluiden 1-0 (1-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-0 (0-0)
MVV’27 - Verburch 0-0 (0-0)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 0-0 (0-0)
MSV’71 - SVV 1-0 (1-0)

14:50 uur

Tussenstanden na 20 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis  Afgelast

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 1-0 (1-0)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Schipluiden 1-0 (1-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-0 (0-0)
MVV’27 - Verburch 0-0 (0-0)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 0-0 (0-0)
MSV’71 - SVV 0-0 (0-0)

14:45 uur

Tussenstanden na 15 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis  Afgelast

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 0-0 (0-0)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Schipluiden 0-0 (0-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-0 (0-0)
MVV’27 - Verburch 0-0 (0-0)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus 0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 0-0 (0-0)
MSV’71 - SVV 0-0 (0-0)

14:00 uur

Programma zaterdag 10 oktober 2020

Tweede divisie
IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis  Afgelast

Hoofdklasse A
FC 's-Gravenzande – Rijnvogels 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Velo – Voorschoten'97 0-0 (0-0)
Honselersdijk – Die Haghe 0-0 (0-0)

Tweede klasse C
Berkel – Westlandia 0-0 (0-0)
 
Derde klasse B
Lyra – SC Monster 0-0 (0-0)
Naaldwijk - Schipluiden 0-0 (0-0)
Duindorp – KMD  Afgelast
VDL – Quick Steps 0-0 (0-0)
MVV’27 - Verburch 0-0 (0-0)

Vierde klasse E
PGS/Vogel - Quintus  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
Maasdijk - FC Maense 0-0 (0-0) 
MSV’71 - SVV 0-0 (0-0)