advertentie KBITE

Signbiblio

liveblog

WOS Sport liveblog 3 oktober 2020

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


16:32 uur

Eindstanden

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-3 (0-0)

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 5-4 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-1 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-5 (0-4)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 4-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-3 (2-1)
Verburch – Duno 1-1 (1-0)
Schipluiden - DSVP 2-1 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  1-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH 3-1 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-5 (2-0)

16:13 uur

Tussenstanden na 85 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-3 (0-0) Eindstand

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 5-4 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-1 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-4 (0-4)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 3-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-3 (2-1)
Verburch – Duno 1-1 (1-0)
Schipluiden - DSVP 1-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH 2-1 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-3 (2-0)

16:08 uur

Tussenstanden na 80 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-3 (0-0) Eindstand

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 5-4 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-1 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-4 (0-4)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 3-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-3 (2-1)
Verburch – Duno 1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 1-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH 2-1 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-3 (2-0)

16:04 uur

Tussenstanden na 75 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-3 (0-0) Eindstand

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 4-4 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-4 (0-4)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 3-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-3 (2-1)
Verburch – Duno 1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 1-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH 2-1 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-3 (2-0)

15:57 uur

Tussenstanden na 70 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-3 (0-0) Eindstand

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 4-3 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-4 (0-4)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 3-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-3 (2-1)
Verburch – Duno 1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 1-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH 2-0 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-0 (2-0)

15:51 uur

Tussenstanden na 65 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-3 (0-0) Eindstand Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 3-3 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-4 (0-4)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 2-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-1 (2-1)
Verburch – Duno 1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  1-0 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-0 (2-0)

15:45 uur

Tussenstanden na 60 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-2 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-3 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-3 (0-3)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 2-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-1 (2-1)
Verburch – Duno 1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  1-0 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-0 (2-0)

15:35 uur

Tussenstanden na 50 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 1-1 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-3 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-3 (0-3)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 1-3 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-1 (2-1)
Verburch – Duno 1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  1-0 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-0 (2-0)

15:20 uur

Tussenstanden na 45 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 0-1 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-3 (2-3)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-2 (0-2)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 1-2 (1-2)
Quick Steps - Lyra 2-1 (2-1)
Verburch – Duno  1-0 (1-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 1-1 (1-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  1-0 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-0 (2-0)

15:10 uur

Tussenstanden na 40 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-3 (2-2)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-1 (0-1)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 1-2 (1-2)
Quick Steps - Lyra 1-1 (1-1)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 0-1 (0-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  1-0 (1-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 2-0 (2-0)

15:05 uur

Tussenstanden na 35 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam 0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-2 (2-2)
Zwaluwen’30 – VELO 1-0 (1-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-0 (0-0)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 1-2 (1-2)
Quick Steps - Lyra 1-1 (1-1)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 0-1 (0-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 0-0 (0-0)  n.n.b.

15:00 uur

Tussenstanden na 30 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam  0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-2 (2-2)
Zwaluwen’30 – VELO  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-0 (0-0)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 1-1 (1-1)
Quick Steps - Lyra 1-0 (1-0)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL 0-1 (0-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk 0-0 (0-0)  n.n.b.

14:50 uur

Tussenstanden na 20 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam  0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-2 (2-2)
Zwaluwen’30 – VELO  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-0 (0-0)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk 1-1 (1-1)
Quick Steps - Lyra 1-0 (1-0)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL  0-1 (0-1)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk  0-0 (0-0)

14:43 uur

Tussenstanden na 15 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam  0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 2-1 (2-0)
Zwaluwen’30 – VELO  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-0 (0-0)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk  1-0 (1-0)
Quick Steps - Lyra 1-0 (1-0)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL  0-0 (0-0)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk  0-0 (0-0)

14:40 uur

Tussenstanden na 10 minuten voor zover bekend

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam  0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk 1-0 (1-0)
Zwaluwen’30 – VELO  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-0 (0-0)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk  0-0 (0-0)
Quick Steps - Lyra 0-0 (0-0)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL  0-0 (0-0)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk  0-0 (0-0)

14:00 uur

Programma zaterdag 3 oktober 2020

Tweede divisie
Excelsior Maassluis – Jong Volendam  0-0 (0-0)  Aanvang 14.00 uur

Hoofklasse A
ARC – FC 's-Gravenzande 0-0 (0-0)

Eerste klasse A
Voorschoten - Honselersdijk  0-0 (0-0)
Zwaluwen’30 – VELO  0-0 (0-0)

Tweede klasse C
HVC’10 – Soccer Boys uitgesteld i.v.m. corona
Westlandia – UVS 0-0 (0-0)  Aanvang 15.00 uur

Derde klasse B
Ariston’80 – Naaldwijk  0-0 (0-0)
Quick Steps - Lyra 0-0 (0-0)
Verburch – Duno  0-0 (0-0)
Schipluiden - DSVP 0-0 (0-0)
KMD - VDL  0-0 (0-0)
Monster – MVV’27  0-0 (0-0)

Vierde klasse E
Quintus - HMSH  0-0 (0-0)

Vierde klasse F
FC Maense - MSV’71 uitgesteld i.v.m. corona
Blijdorp - Maasdijk  0-0 (0-0)