advertentie Westland Cultuurweb

Ruud de Jong

liveblog

WOS Sport Liveblog zaterdag 27 november 2021

Volg de tussenstanden van onze regionale verenigingen


live
17:32 uur

Alle eindstanden

Tweede divisie
Katwijk - Excelsior Maassluis 2-0 (0-0)  aanvang 15.30 uur

Hoofdklasse A
Sc Feyenoord - FC 's-Gravenzande 3-1 (1-1)  

Eerste klasse A
Velo - Forum Sport  3-3 (1-2)
Honselersdijk - AFC afgelast

Tweede klasse C
RCL - HVC’10  0-2 (0-1)
Westlandia is vrij

Derde klasse B
Duindorp - Lyra  afgelast
Verburch - Sportclub Monster afgelast
SSA FC Skillz - Naaldwijk  2-0 (0-0)
Schipluiden - Duno  1-1 (1-0)
Ariston'80 - KMD  1-2 (0-1)

Derde klasse C
VDL – Kethel Spaland  2-2 (1-0)
VFC - MVV’27 afgelast

Vierde klasse F
GDA - Quintus  2-0 (0-0)
BMT - Maasdijk  2-2 (1-1)   
ODB - MSV’71 afgelast

17:07 uur

Naaldwijk en 's-Gravenzande verliezen

Tweede divisie
Katwijk - Excelsior Maassluis 1-0 (0-0)  aanvang 15.30 uur

Hoofdklasse A
Sc Feyenoord - FC 's-Gravenzande 3-1 (1-1)  

Eerste klasse A
Velo - Forum Sport  3-3 (1-2)
Honselersdijk - AFC afgelast

Tweede klasse C
RCL - HVC’10  0-2 (0-1)
Westlandia is vrij

Derde klasse B
Duindorp - Lyra  afgelast
Verburch - Sportclub Monster afgelast
SSA FC Skillz - Naaldwijk  2-0 (0-0)
Schipluiden - Duno  1-1 (1-0)
Ariston'80 - KMD  1-2 (0-1)

Derde klasse C
VDL – Kethel Spaland  2-2 (1-0)
VFC - MVV’27 afgelast

Vierde klasse F
GDA - Quintus  2-0 (0-0)
BMT - Maasdijk  2-2 (1-1)   
ODB - MSV’71 afgelast

17:00 uur

Ook FC 's-Gravenzande klaar

16:42 uur

Naaldwijk op achterstand

De wedstrijd FC Skillz - Naaldwijk begon om 15.00 uur. Naaldwijk maakte het de koploper in 3B lang lastig, maar staat inmiddels op achterstand.

16:42 uur

Eindstanden 14.30 wedstrijden

Tweede divisie
Katwijk - Excelsior Maassluis 1-0 (0-0)  aanvang 15.30 uur

Hoofdklasse A
Sc Feyenoord - FC 's-Gravenzande 2-1 (1-1)  aanvang 15.00 uur

Eerste klasse A
Velo - Forum Sport  3-3 (1-2)
Honselersdijk - AFC afgelast

Tweede klasse C
RCL - HVC’10  0-2 (0-1)
Westlandia is vrij

Derde klasse B
Duindorp - Lyra  afgelast
Verburch - Sportclub Monster afgelast
SSA FC Skillz - Naaldwijk  0-0 (0-0) aanvang 15.00 uur
Schipluiden - Duno  1-1 (1-0)
Ariston'80 - KMD  1-2 (0-1)

Derde klasse C
VDL – Kethel Spaland  2-2 (1-0)
VFC - MVV’27 afgelast

Vierde klasse F
GDA - Quintus  2-0 (0-0)
BMT - Maasdijk  2-2 (1-1)   
ODB - MSV’71 afgelast

16:37 uur

Excelsior begint tweede helft

Excelsior Maassluis zal op zoek moeten naar doelpunten.

16:28 uur

Domper voor 's-Gravenzande

16:23 uur

Quintus krijgt er twee tegen

In de slotfase gaat het mis bij Quintus. GDA scoort er twee vlak achter elkaar.

16:20 uur

Excelsior gaat met achterstand rusten

16:19 uur

Doelpunt nummer zes in Wateringen

Velo maakt de 3-3.