advertentie Westlandse Banen voor app

Sportuitslagen

Voetbal 2021/2022

Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 1 Poule 14
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Olympia 3 2 0 1 6 6 6 *
2 Westlandia zaterdag 3 1 2 0 5 3 1 *
3 RKDEO 3 1 1 1 4 7 6
4 Alexandria'66 3 0 1 2 1 2 5
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 1 Poule 16
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Den Hoorn 3 2 1 0 7 7 2 *
2 HVC'10 3 2 1 0 7 5 3 *
3 DCV 3 1 0 2 3 5 5
4 HMSH zo. 3 0 0 3 0 3 10
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 1 Poule 19
# Team GS GW GL VL PT V T
1 SV Honselersdijk 3 2 1 0 7 11 4 *
2 Spartaan'20 3 2 0 1 6 8 5 *
3 COAL 3 0 2 1 2 4 9
4 Charlois za. 3 0 1 2 1 2 7
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 1 Poule 4
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Velo 3 3 0 0 9 13 3 *
2 DHC 3 2 0 1 6 9 5 *
3 SHO 3 1 0 2 3 7 13
4 Vitesse Delft 3 0 0 3 0 6 14
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 15
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Verburch 3 3 0 0 9 10 5 *
2 FC Oegstgeest 3 1 1 1 4 5 5
3 Bergambacht 3 1 0 2 3 6 7
4 GDA 3 0 1 2 1 7 11
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 18
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Warmunda 2 2 0 0 6 7 2 *
2 Maasdijk 2 1 0 1 3 11 3
3 Haagse Hout 2 0 0 2 0 0 13
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 2
# Team GS GW GL VL PT V T
1 TAVV 3 2 0 1 6 3 3 *
2 DVO'32 3 1 1 1 4 6 6
3 Lyra 3 1 1 1 4 6 6
4 Rijnvogels 2 3 1 0 2 3 4 4
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 20
# Team GS GW GL VL PT V T
1 OudBeijerland 3 2 0 1 6 5 4 *
2 KMD 3 1 1 1 4 5 4
3 Gr Wil.II/VAC 3 1 1 1 4 5 6
4 HBSS 3 1 0 2 3 6 7
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 32
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Victoriaâ04 3 2 1 0 7 6 2 *
2 MVV'27 3 2 0 1 6 8 3
3 VVOR 3 1 1 1 4 3 7
4 Hillegersb.za 3 0 0 3 0 3 8
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 4
# Team GS GW GL VL PT V T
1 MSV'71 3 2 1 0 7 12 4 *
2 VV Naaldwijk 3 1 2 0 5 6 2
3 Egelantier B. 3 1 0 2 3 4 13
4 Be Fair 3 0 1 2 1 5 8
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 45
# Team GS GW GL VL PT V T
1 OHVV 3 2 0 1 6 5 10 *
2 Quintus 3 1 1 1 4 10 6
3 Floreant 3 1 1 1 4 6 4
4 Ariston'80 3 0 2 1 2 5 6
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 7
# Team GS GW GL VL PT V T
1 sc Monster 3 2 0 1 6 11 6 *
2 Nieuwerkerk 3 1 2 0 5 7 5
3 VFC 3 1 1 1 4 8 5
4 Rotterdam Un. 3 0 1 2 1 2 12
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker Groep 2 Poule 8
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Oudewater 3 2 1 0 7 9 5 *
2 VDL 3 2 1 0 7 7 3
3 LMO 3 0 1 2 1 6 10
4 Schipluiden 3 0 1 2 1 4 8
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker VR Groep 2 Poule 11
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Lyra 3 3 0 0 9 12 2 *
2 Sparta R. am. 3 2 0 1 6 10 8
3 Quick Boys 3 0 1 2 1 7 12
4 Die Haghe 3 0 1 2 1 6 13
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker VR Groep 2 Poule 12
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC 's Gravenzande 3 2 0 1 6 17 6 *
2 Zestienhoven 3 2 0 1 6 10 10
3 Ariston'80 3 1 1 1 4 4 7
4 sc Monster 3 0 1 2 1 5 13
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker VR Groep 2 Poule 3
# Team GS GW GL VL PT V T
1 De J Spartaan 3 3 0 0 9 11 4 *
2 Rijnvogels 2 3 1 1 1 4 10 8
3 Maasdijk 3 1 0 2 3 4 10
4 Zuidland 2 3 0 1 2 1 5 8
Standen voor Voetbal 2021/2022 Beker VR Groep 2 Poule 7
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Den Hoorn 2 1 1 0 4 1 0 *
2 VVOR 2 1 0 1 3 3 3
3 Jodan Boys 2 2 0 1 1 1 2 3
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O19 1e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Excelsior Maassluis 10 9 1 0 28 39 5
2 Alexandria'66 10 6 0 4 18 22 21
3 Westlandia 9 4 3 2 15 22 13
4 UNA 10 3 3 4 12 13 17
5 Jodan Boys 10 2 4 4 10 11 18
6 Spartaan'20 10 3 0 7 9 12 27
7 UDI'19 9 1 1 7 4 9 27
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O19 3e divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 De Meern 9 9 0 0 27 49 12
2 WV/HEDW 9 6 0 3 18 35 19
3 Den Hoorn 9 5 2 2 17 19 14
4 Huizen 8 5 1 2 16 24 19
5 RKAV Volendam 9 5 1 3 16 30 15
6 RKAVV 9 5 0 4 15 25 20
7 ADO'20 9 4 1 4 13 23 20
8 FC 's Gravenzande 9 3 1 5 10 17 26
9 Velo 9 2 1 6 7 18 25
10 TOGB 9 2 0 7 6 13 30
11 Oranje Wit 9 1 2 6 5 11 25
12 DHC 8 1 1 6 4 12 51
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O21 4e divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Cambuur L. 11 9 1 1 28 44 10
2 Excelsior Maassluis 10 8 0 2 24 25 16
3 MVV 10 6 2 2 20 22 9
4 FC Eindhoven 11 6 1 4 19 32 16
5 FC Dordrecht 11 6 1 4 19 32 25
6 Telstar 1963 11 6 1 4 19 25 22
7 Hercules usv 11 5 3 3 18 27 24
8 De Treffers 10 4 3 3 15 18 19
9 Kon. HFC 11 4 3 4 15 25 24
10 Westlandia 10 3 4 3 13 19 28
11 Quick Boys 11 3 3 5 12 19 18
12 Hollandia 11 2 2 7 8 26 37
13 Be Quick 1887 11 0 2 9 2 15 37
14 De Dijk 11 0 0 11 0 9 53
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O23 2e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Ter Leede 12 10 1 1 31 46 9 P
2 HBS 12 8 1 3 25 26 13
3 TOGB 11 6 2 3 20 30 16
4 Kloetinge 12 5 2 5 17 31 24
5 Spijkenisse 11 5 1 5 16 27 28
6 Den Hoorn 10 3 2 5 11 17 13
7 XerxesDZB 10 3 1 6 9 23 18
8 DHC 12 0 0 12 0 4 83
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O23 4e divisie E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Wilhelmus 10 9 0 1 27 41 6 P
2 Velo 10 8 0 2 24 47 10
3 SVC'08 9 6 0 3 18 25 13
4 Gr Wil.II/VAC 10 4 0 6 12 25 21
5 DSVP 8 4 1 3 11 18 21
6 Nootdorp 11 2 1 8 7 7 47
7 VUC 10 0 0 10 0 6 51
Programma 23 januari Voetbal 2021/2022 Landelijk 3e divisie B
Hercules usv
-
Gemert
Hoogland
-
OFC
Quick (H)
-
Unitas
Blauw Geel'38
-
EVV Echt
HSC'21
-
Dongen
Groene Ster
-
ADO'20
DEM
-
JOS Watergr.
OSS 1920
-
UNA
Westlandia
-
Hollandia
Standen voor Voetbal 2021/2022 Landelijk 3e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 OFC 13 10 1 2 31 30 17 P1
2 Unitas 14 8 1 5 25 23 22
3 Gemert 11 6 5 0 23 24 13
4 Groene Ster 12 6 3 3 21 18 15
5 UNA 12 7 0 5 21 23 22
6 Hercules usv 13 6 3 4 21 27 18
7 Dongen 12 5 5 2 20 18 12
8 OSS 1920 14 6 2 6 20 23 23
9 Blauw Geel'38 14 6 1 7 19 26 25
10 ADO'20 11 6 0 5 18 21 16
11 JOS Watergr. 13 5 2 6 16 22 21
12 Hoogland 14 4 3 7 15 14 25
13 HSC'21 12 4 2 6 14 21 19
14 EVV Echt 12 2 6 4 12 8 13
15 Hollandia 13 3 3 7 12 11 19
16 Westlandia 12 2 4 6 10 14 19
17 DEM 13 2 3 8 9 8 25
18 Quick (H) 11 2 2 7 8 8 15
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Landelijk JACK'S LEAGUE
ASWH
-
Kon. HFC
Excelsior Maassluis
-
Rijnsburgse B
GVVV
-
Spakenburg
AFC
-
Quick Boys
Katwijk
-
Jong Volendam
IJsselmeerv.
-
De Treffers
TEC Tiel
-
Jong Sparta R.
Noordwijk
-
Scheveningen
HHC Hardenb.
-
Kozakken Boys
Standen voor Voetbal 2021/2022 Landelijk JACK'S LEAGUE
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Katwijk 13 12 0 1 36 34 10
2 Jong Sparta R. 14 8 2 4 26 29 22
3 AFC 13 7 3 3 24 26 15
4 Rijnsburgse B 14 7 2 5 23 29 19
5 Kon. HFC 14 6 4 4 22 21 17
6 HHC Hardenb. 14 6 4 4 22 17 15
7 Quick Boys 14 6 3 5 21 20 16
8 De Treffers 11 6 2 3 20 16 12
9 Excelsior Maassluis 14 6 1 7 19 20 22
10 Noordwijk 14 5 3 6 18 16 20
11 TEC Tiel 13 5 2 6 17 17 28
12 Spakenburg 13 4 3 6 15 25 29
13 Jong Volendam 14 4 3 7 15 28 29
14 Scheveningen 13 3 5 5 14 12 21
15 IJsselmeerv. 11 4 1 6 13 14 20
16 Kozakken Boys 13 2 5 6 11 17 24
17 ASWH 12 2 3 7 9 16 20
18 GVVV 12 1 2 9 5 5 23
Standen voor Voetbal 2021/2022 Vrouwen 2e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Jodan Boys 8 7 0 1 21 38 2 P1
2 Sleeuwijk 8 5 2 1 17 14 10
3 Zuidland 8 4 1 3 13 20 18
4 DSVP 7 3 2 2 11 17 10
5 ARC 7 3 2 2 11 16 12
6 IFC 8 3 2 3 11 13 19
7 GJS 7 3 1 3 10 14 16
8 Ariston'80 7 2 2 3 8 15 23
9 FC Maense 6 1 3 2 6 4 11
10 Den Hoorn 7 1 2 4 5 7 11
11 RKAVV 7 1 2 4 5 6 13
12 Die Haghe 8 1 1 6 4 6 25
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Vrouwen 3e klasse E
Lyra
-
Forum Sport
Gr Wil.II/VAC
-
Rijnvogels 2
Foreholte 2
-
VCS
Maasdijk
-
FC 's Gravenzande
sv Charlois
-
DSVP 2
Standen voor Voetbal 2021/2022 Vrouwen 3e klasse E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Forum Sport 8 8 0 0 24 47 11
2 Lyra 8 7 1 0 22 33 9
3 FC 's Gravenzande 7 5 1 1 16 36 15
4 sv Charlois 7 5 0 2 15 26 15
5 Rijnvogels 2 9 5 0 4 15 29 23
6 Maasdijk 7 4 1 2 13 23 14
7 DSVP 2 8 2 4 2 10 19 16
8 Concordia 8 1 2 5 5 16 25
9 Foreholte 2 7 1 1 5 4 10 31
10 sc Monster 8 1 1 6 4 14 34
11 Gr Wil.II/VAC 8 1 1 6 1 9 26
12 VCS 7 0 0 7 0 7 50
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaal Hoofdklasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Stompwijk'92 8 6 1 1 19 36 10
2 Berkel 8 4 3 1 15 46 32
3 FC Boshuizen 8 4 2 2 14 42 33
4 WIA 2 8 4 2 2 14 22 19
5 Tutor 8 4 1 3 13 28 24
6 FC Westland 2 8 4 1 3 13 33 33
7 Stanga 8 3 1 4 10 31 35
8 GLZ/Delfsh. 6 2 1 3 7 23 23
9 ASW 2 7 2 1 4 7 22 43
10 Lugdunum 8 2 1 5 7 22 32
11 OACN Boys 2 7 1 3 3 6 22 32
12 Watergras 2 8 1 1 6 4 22 33
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaal Topklasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Westland 7 7 0 0 21 52 21
2 ZVV D H 2 5 5 0 0 15 53 18
3 WIA 7 4 1 2 13 29 29
4 HBSS 6 3 1 2 10 23 20
5 Zuid West DH 7 3 1 3 10 42 35
6 ASW 8 3 0 5 9 36 45
7 GZV Watergras 5 4 0 1 8 37 23
8 Multicult 6 1 2 3 5 19 22
9 FC Maense 6 1 1 4 4 28 48
10 RS 6 1 0 5 3 15 35
11 TPP/F'noord 2 7 0 0 7 0 28 66
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Zaterdag 1e klasse A
WV/HEDW
-
Forum Sport
Nootdorp
-
Argon
Die Haghe
-
SV Honselersdijk
Monnickendam
-
Voorschoten97
ZOB
-
Zwaluwen'30 H
BOL
-
Valken'68
AFC
-
Velo
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 1e klasse A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 WV/HEDW 9 9 0 0 27 29 6 P1
2 Nootdorp 9 7 0 2 21 22 11
3 Argon 9 6 1 2 19 21 12
4 Monnickendam 9 5 1 3 16 14 17
5 Valken'68 9 3 3 3 12 16 15
6 Velo 9 3 3 3 12 19 19
7 BOL 9 4 0 5 12 16 19
8 Forum Sport 9 3 2 4 11 17 15
9 Zwaluwen'30 H 9 3 1 5 10 9 20
10 AFC 8 2 2 4 8 12 17
11 Voorschoten97 9 2 2 5 8 14 20
12 SV Honselersdijk 8 2 1 5 7 13 19
13 ZOB 8 1 3 4 6 9 13
14 Die Haghe 8 0 3 5 3 8 16
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Zaterdag 2e klasse C
Westlandia
-
DoCoS
Kagia
-
HVC'10
Van Nispen
-
Vitesse Delft
Berkel
-
DSO
UVS
-
Soccer Boys
SVC'08
-
Te Werve
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 2e klasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Vitesse Delft 9 7 1 1 22 23 11
2 UVS 8 7 0 1 21 23 4
3 DSO 9 7 0 2 21 15 6
4 HVC'10 8 5 2 1 17 22 14
5 Westlandia 8 5 1 2 16 11 11
6 RCL 9 3 2 4 11 13 17
7 Te Werve 8 3 0 5 9 9 12
8 SVC'08 7 2 1 4 7 9 11
9 Berkel 7 2 1 4 7 8 13
10 Kagia 7 2 0 5 6 7 16
11 DoCoS 8 2 0 6 6 11 20
12 Soccer Boys 7 1 0 6 3 11 18
13 Van Nispen 7 1 0 6 3 5 14
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Zaterdag 3e klasse B
DUNO
-
Loosduinen
KMD
-
Schipluiden
DSVP
-
Verburch
Duindorp sv
-
Ariston'80
Quick Steps
-
VV Naaldwijk
Lyra
-
FC Skillz
sc Monster
-
DWO
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 3e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Skillz 9 7 2 0 23 21 4 P1
2 Verburch 8 5 3 0 18 24 7
3 sc Monster 8 5 1 2 16 18 7
4 KMD 9 5 1 3 16 15 13
5 VV Naaldwijk 9 4 3 2 15 15 11
6 DWO 8 4 2 2 14 18 13
7 Schipluiden 9 3 3 3 12 11 13
8 Lyra 7 3 2 2 11 10 6
9 DSVP 9 3 2 4 11 11 11
10 Ariston'80 8 2 1 5 7 16 20
11 Duindorp sv 8 2 1 5 7 8 22
12 Loosduinen 9 2 0 7 6 11 27
13 DUNO 8 0 5 3 5 9 15
14 Quick Steps 9 1 0 8 3 11 29
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Zaterdag 3e klasse C
GHVV'13
-
DVO'32
KethelSpaland
-
HBSS
OVV
-
FC Vlotbrug
MVV'27
-
Botlek
Rijnmond HS
-
VDL
Zuidland
-
VFC
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 3e klasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 VFC 8 7 1 0 22 20 5
2 Zuidland 8 6 2 0 20 21 7
3 HBSS 8 4 1 3 13 18 12
4 KethelSpaland 8 3 3 2 12 15 13
5 GHVV'13 8 3 3 2 12 16 15
6 Rijnmond HS 7 3 1 3 10 14 10
7 VDL 8 2 4 2 10 14 14
8 DVO'32 8 3 1 4 10 15 18
9 MVV'27 7 2 3 2 9 15 13
10 OVV 7 1 3 3 6 9 15
11 Vierpolders 8 2 0 6 6 11 25
12 FC Vlotbrug 9 2 0 7 6 12 22
13 Botlek 6 0 2 4 2 5 16
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Zaterdag 4e klasse F
Quintus
-
BMT
HMSH
-
ODB
VCS
-
MSV'71
Erasmus
-
PGS/VOGEL
Toofan
-
Wanica Star
GDA
-
Houtwijk
GSC ESDO
-
Maasdijk
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 4e klasse F
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Houtwijk 8 6 1 1 19 22 13
2 Quintus 9 6 1 2 19 32 13
3 PGS/VOGEL 9 4 3 2 15 23 15
4 Erasmus 8 4 2 2 14 21 20
5 MSV'71 7 4 1 2 13 21 9
6 ODB 8 4 1 3 13 14 14
7 GDA 9 4 1 4 13 24 15
8 VCS 9 4 1 4 13 28 28
9 Maasdijk 9 3 2 4 11 25 22
10 GSC ESDO 6 3 0 3 9 12 15
11 BMT 8 2 3 3 9 15 17
12 HMSH 9 1 4 4 7 12 26
13 Wanica Star 9 1 2 6 5 12 35
14 Toofan 8 0 2 6 2 9 28
Programma 22 januari Voetbal 2021/2022 Zaterdag Hoofdklasse A
ARC
-
Spijkenisse
Achilles'29
-
DHSC
Poortugaal sv
-
Smitshoek
FC Rijnvogels
-
sc Feyenoord
FC 's Gravenzande
-
Zwaluwen Vl.
Scherpenzeel
-
DUNO D
Capelle
-
Jodan Boys
Rijsoord
-
Achilles Veen
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag Hoofdklasse A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Capelle 13 9 3 1 30 29 13
2 FC Rijnvogels 12 9 1 2 28 31 14
3 Zwaluwen Vl. 13 7 4 2 25 29 15 P1
4 Smitshoek 13 7 2 4 23 23 21
5 Jodan Boys 12 7 1 4 22 23 15
6 sc Feyenoord 11 6 1 4 19 24 14
7 Poortugaal sv 12 5 4 3 19 23 17
8 DUNO D 13 4 6 3 18 18 16
9 ARC 11 5 1 5 16 16 16
10 FC 's Gravenzande 12 5 1 6 16 27 28
11 DHSC 11 3 4 4 13 15 16
12 Scherpenzeel 10 4 0 6 12 19 26
13 Achilles Veen 12 3 3 6 12 17 17
14 Achilles'29 12 2 1 9 7 13 32
15 Spijkenisse 12 1 3 8 6 8 25
16 Rijsoord 13 1 1 11 4 10 40
Programma 23 januari Voetbal 2021/2022 Zondag 1e klasse B
DHC
-
CVV Zwervers
Olympia
-
Spartaan'20
Hillegersberg
-
VUC
sc 't Zand
-
FC Boshuizen
Rood Wit W.
-
Den Hoorn
ONA
-
DOSKO
Unitas'30
-
Sarto
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zondag 1e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 sc 't Zand 8 5 2 1 17 24 8
2 DHC 7 4 3 0 15 24 10 Z
3 VUC 8 4 3 1 15 13 7 Z
4 Sarto 9 4 2 3 14 25 15
5 Den Hoorn 9 4 2 3 14 17 14 Z
6 FC Boshuizen 8 4 1 3 13 17 10
7 CVV Zwervers 9 4 0 5 12 14 15 Z
8 Olympia 9 3 2 4 11 11 15 Z
9 Unitas'30 6 3 1 2 10 27 13
10 Rood Wit W. 7 3 1 3 10 10 11
11 Spartaan'20 8 2 4 2 10 18 10 Z
12 DOSKO 8 3 1 4 10 10 16
13 Hillegersberg 7 1 1 5 4 8 18 Z
14 ONA 9 0 1 8 1 8 64

Bijgewerkt op 21 januari 2022, 00:59 uur