Sportuitslagen


Recent bijgewerkt of toegevoegd
00:00Voetbal 2022/2023 Zaal Topklasse B
FC Westland 2
7 - 4
Zuid West DH

Voetbal 2021/2022

Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O19 1e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Quick (H) 6 5 0 1 15 21 12 K
2 Excelsior Maassluis 6 4 1 1 13 12 9
3 Forum Sport 6 4 0 2 12 16 9
4 UNA 6 2 1 3 7 17 15
5 De Treffers 6 2 1 3 7 11 12
6 Alexandria'66 6 1 1 4 4 16 25 D
7 Spartaan'20 6 0 2 4 2 6 17 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O19 3e divisie C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 HBS 10 7 3 0 24 36 12 KPr
2 Den Hoorn 10 6 1 3 19 17 12 Pr
3 RKAVV 10 5 3 2 18 21 15
4 Velo 10 4 3 3 15 22 20
5 TOGB 10 1 1 8 4 16 32 D
6 Capelle 10 1 1 8 4 12 33 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O21 3e divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Roda JC 7 6 0 1 18 21 4 K
2 VVV Venlo 7 5 1 1 16 25 10
3 Cambuur L. 7 5 0 2 15 34 7
4 AFC 7 4 1 2 13 15 14
5 Excelsior Maassluis 7 2 1 4 7 13 15
6 Alphense Boys 7 2 1 4 7 11 14
7 Fortuna Sit. 7 1 1 5 4 14 18 D
8 Alexandria'66 7 0 1 6 1 9 60 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O21 4e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Dordrecht 7 6 1 0 19 21 5 KPr
2 FC Eindhoven 7 5 1 1 16 23 7 Pr
3 MVV 7 4 3 0 15 21 2
4 Hercules usv 7 3 1 3 10 19 19
5 Quick Boys 7 2 0 5 6 11 17
6 De Treffers 5 1 0 4 3 4 18
7 Spartaan'20 6 1 0 5 3 10 18
8 Westlandia 6 1 0 5 3 9 32
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O23 2e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 TOGB 7 5 1 1 16 18 8 K
2 Katwijk 7 4 2 1 14 19 4
3 Spijkenisse 7 4 0 3 12 23 18
4 Kloetinge 7 4 0 3 12 14 13
5 Barendrecht 7 3 2 2 11 11 10
6 HVV 7 2 1 4 7 11 20
7 Den Hoorn 7 1 2 4 5 5 14 D
8 Hillegersberg 7 1 0 6 3 9 23 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Jeugd O23 3e divisie E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Skillz 10 7 1 2 22 40 19 KPr
2 Velo 10 7 1 2 22 30 12
3 OLIVEO 10 5 0 5 15 17 23
4 TAC'90 10 4 0 6 12 15 27
5 Wilhelmus 10 3 2 5 11 18 17
6 Zuid West DH 10 2 0 8 6 12 34
Standen voor Voetbal 2021/2022 Vrouwen 2e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Jodan Boys 22 20 1 1 61 92 16 KP1
2 Sleeuwijk 22 11 5 6 38 34 29 VP1
3 ARC 22 11 4 7 37 48 40 P2
4 IFC 22 10 5 7 35 40 44
5 RKAVV 22 10 3 9 33 51 37
6 DSVP 22 9 4 9 31 40 32
7 FC Maense 22 8 6 8 30 36 35 P3
8 GJS 22 8 5 9 29 40 44
9 Zuidland 22 7 4 11 25 39 58
10 Ariston'80 22 7 3 12 24 36 56 D
11 Die Haghe 22 5 4 13 19 20 51 NC
12 Den Hoorn 22 2 4 16 10 23 57 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Vrouwen 3e klasse E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Forum Sport 20 17 1 2 52 81 31 K
2 sv Charlois 20 17 0 3 51 91 31 HPK
3 Lyra 20 13 3 4 42 63 29
4 Maasdijk 20 11 4 5 37 52 37
5 Rijnvogels 2 20 10 4 6 34 53 41
6 FC 's Gravenzande 19 9 4 6 31 66 47
7 DSVP 2 19 4 5 10 14 37 45
8 Concordia 20 3 2 15 11 43 71
9 Gr Wil.II/VAC 20 4 2 14 11 26 63
10 Foreholte 2 20 3 2 15 11 25 83
11 sc Monster 20 3 3 14 9 35 94
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaal Hoofdklasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Westland 2 22 15 1 6 46 108 81 KPr
2 Berkel 22 14 3 5 45 129 75 Pr
3 FC Boshuizen 22 13 5 4 44 113 75
4 Stompwijk'92 22 12 4 6 40 86 52
5 Tutor 22 11 5 6 38 85 50
6 Lugdunum 22 12 1 9 37 78 86
7 WIA 2 22 8 4 10 28 61 71
8 GLZ/Delfsh. 22 6 3 13 21 94 126
9 Watergras 2 22 5 4 13 19 66 90
10 ASW 2 22 7 1 14 19 84 133
11 OACN Boys 2 22 5 4 13 16 70 100
12 Stanga 22 5 3 14 15 91 126
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaal Topklasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Westland 20 18 1 1 55 156 63 KPr
2 GZV Watergras 20 16 0 4 48 147 98 Pr
3 HBSS 20 12 4 4 40 80 54
4 WIA 20 11 3 6 36 85 78
5 ZVV D H 2 19 10 2 7 32 134 103
6 Zuid West DH 20 9 1 10 28 129 111
7 ASW 20 9 3 8 27 92 104
8 Multicult 19 7 2 10 20 74 93
9 FC Maense 20 3 2 15 11 77 149
10 RS 20 2 3 15 9 51 101
11 TPP/F'noord 2 18 0 1 17 -2 62 133
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 1e klasse A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 WV/HEDW 26 19 3 4 60 66 23 K
2 Nootdorp 26 14 4 8 46 62 44
3 Voorschoten97 26 12 5 9 41 55 47
4 BOL 26 13 2 11 41 50 50
5 SV Honselersdijk 26 11 6 9 39 49 46
6 Velo 26 10 8 8 38 54 52
7 Forum Sport 26 10 7 9 37 46 42
8 Valken'68 26 9 8 9 35 45 45
9 Argon 26 9 5 12 32 46 53
10 Monnickendam 26 8 7 11 31 32 49
11 ZOB 26 8 6 12 30 40 42
12 Die Haghe 26 6 9 11 27 27 38
13 AFC 26 7 5 14 26 34 46 D
14 Zwaluwen'30 H 26 7 3 16 24 32 61 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 2e klasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 UVS 24 20 0 4 60 69 13 K
2 DSO 24 17 2 5 53 50 25 PR
3 Vitesse Delft 24 13 5 6 44 51 31
4 HVC'10 24 14 2 8 44 57 39
5 Westlandia 24 13 3 8 42 53 35
6 RCL 24 13 3 8 42 42 37
7 DoCoS 24 10 2 12 32 40 49
8 SVC'08 24 9 4 11 31 37 32
9 Berkel 24 8 4 12 28 39 44
10 Kagia 24 8 2 14 26 30 49
11 Soccer Boys 24 5 4 15 19 34 53 D
12 Te Werve 24 6 1 17 19 24 62 D
13 Van Nispen 24 3 2 19 11 17 74 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 3e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Skillz/WV 26 20 4 2 64 69 17 K
2 sc Monster 26 19 5 2 62 61 15
3 DWO 26 17 2 7 53 76 45
4 Verburch 26 12 8 6 44 54 29
5 VV Naaldwijk 26 12 6 8 42 47 36
6 Schipluiden 26 12 5 9 41 37 41
7 Lyra 26 10 9 7 39 37 29
8 KMD 26 9 6 11 32 37 41
9 DSVP 26 8 6 12 29 37 41
10 Duindorp sv 26 7 6 13 27 41 68
11 Ariston'80 26 7 4 15 25 46 58
12 Quick Steps 26 5 3 18 18 35 80 D
13 Loosduinen 26 5 5 16 17 35 66 D
14 DUNO 26 1 7 18 10 23 69 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 3e klasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 VFC 24 18 3 3 57 56 20 K
2 Zuidland 24 16 2 6 50 56 27 HPK
3 HBSS 24 13 3 8 42 50 35
4 DVO'32 24 12 5 7 41 46 40
5 KethelSpaland 24 10 7 7 37 62 41
6 Vierpolders 24 11 2 11 35 40 55
7 MVV'27 24 7 10 7 31 40 44
8 Rijnmond HS 24 8 5 11 29 39 41
9 Botlek 24 7 6 11 27 38 42
10 VDL 24 6 8 10 26 33 44
11 OVV 24 6 6 12 24 36 46
12 GHVV'13 24 5 6 13 21 37 62 D
13 FC Vlotbrug 24 4 3 17 15 28 64 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zaterdag 4e klasse F
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Houtwijk 26 19 3 4 60 127 44 K
2 MSV'71 26 19 3 4 60 104 30
3 GDA 26 18 2 6 56 95 27
4 Quintus 26 15 5 6 50 91 40
5 Maasdijk 26 14 3 9 45 78 46
6 Erasmus 26 13 5 8 44 75 53
7 VCS 26 13 3 10 42 83 72
8 PGS/VOGEL 26 10 6 10 36 73 70
9 BMT 26 9 8 9 34 58 65
10 ODB 26 9 5 12 32 49 61
11 GSC ESDO 26 7 0 19 21 64 99 D
12 Toofan 26 4 5 17 16 37 89 D
13 Wanica Star 26 2 4 20 10 32 121 D
14 HMSH 26 2 4 20 7 32 181 D
Standen voor Voetbal 2021/2022 Zondag 1e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Unitas'30 24 15 5 4 50 76 29 K
2 Den Hoorn 24 14 4 6 46 48 30 Z
3 DHC 24 11 7 6 40 58 44 Z
4 FC Boshuizen 24 12 4 8 40 39 28 HP
5 Spartaan'20 24 10 6 8 36 40 32 Z
6 Sarto 24 9 6 9 33 40 41
7 sc 't Zand 24 9 5 10 32 50 45
8 VUC 24 7 7 10 28 28 40 Z
9 DOSKO 24 8 4 12 28 28 58
10 Olympia 24 7 6 11 27 37 52 Z
11 CVV Zwervers 24 7 5 12 26 36 40 Z
12 Rood Wit W. 24 6 8 10 26 25 38 D
13 Hillegersberg 24 7 1 16 20 32 60 D Z

Bijgewerkt op 07 februari 2023, 00:08 uur

Voetbal 2022/2023

Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 1 Poule 17
# Team GS GW GL VL PT V T
1 SV Honselersdijk 2 1 1 0 4 5 4 *
2 CION 2 1 1 0 4 4 3
3 VFC zo. 2 0 0 2 0 5 7
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 1 Poule 2
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Skillz 3 3 0 0 9 9 3 *
2 Die Haghe 3 1 1 1 4 15 6 *
3 Alexandria'66 3 1 0 2 3 4 14
4 HVC'10 3 0 1 2 1 6 11
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 1 Poule 4
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Den Hoorn 3 2 1 0 7 7 2 *
2 CVV Zwervers 3 2 0 1 6 7 2 *
3 SVS 3 0 2 1 2 5 6
4 Full Speed 3 0 1 2 1 3 12
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 1 Poule 7
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Velo 2 2 0 0 6 9 1 *
2 Westlandia za. 2 1 0 1 3 3 3
3 Hellevoetsluis 2 0 0 2 0 2 10
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 10
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Maense 3 2 0 1 6 15 4 *
2 VV Naaldwijk 3 2 0 1 6 9 3
3 Deltasport 3 2 0 1 6 5 5
4 HWD 3 0 0 3 0 4 21
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 11
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Rozenburg 2 2 0 0 6 5 3 *
2 Koudekerk 2 0 1 1 1 4 5
3 sc Monster 2 0 1 1 1 3 4
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 15
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Charlois sv 3 1 2 0 5 7 5
2 Meeuwenplaat 3 1 1 1 4 10 8
3 Lyra 3 0 3 0 3 10 10
4 Rhoon 3 0 2 1 2 3 7
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 19
# Team GS GW GL VL PT V T
1 HBSS 3 2 1 0 7 7 1 *
2 KMD 3 1 2 0 5 8 6
3 Lugdunum 3 1 0 2 3 9 10
4 SEP 3 0 1 2 1 4 11
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 20
# Team GS GW GL VL PT V T
1 MVV'27 3 2 1 0 7 7 4 *
2 Duindorp sv 3 2 0 1 6 10 6
3 Vierpolders 3 1 0 2 3 5 8
4 Hekelingen 3 0 1 2 1 7 11
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 3
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Kethel Spaland 3 2 1 0 7 8 5 *
2 Aristonâ80 3 1 2 0 5 11 5
3 Schipluiden 3 0 2 1 2 3 4
4 Taurus 3 0 1 2 1 5 13
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 2 Poule 5
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Verburch 2 2 0 0 6 8 1
2 VDL 3 2 0 1 6 7 5
3 Sporting Leiden 3 1 0 2 3 5 10
4 DHC 2 2 0 0 2 0 2 6
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 3 Poule 14
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Quintus 3 2 0 1 6 11 3 *
2 MSV'71 3 2 0 1 6 9 4
3 WFB 3 2 0 1 6 2 2
4 Melissant 3 0 0 3 0 0 13
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker Groep 3 Poule 27
# Team GS GW GL VL PT V T
1 GHVV'13 3 3 0 0 9 8 1 *
2 GSC ESDO 3 1 1 1 4 5 6
3 Loosduinen 3 0 2 1 2 4 7
4 Maasdijk 3 0 1 2 1 3 6
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker VR Groep 2 Poule 1
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Die Haghe 3 1 2 0 5 14 2 *
2 FC Oegstgeest 3 1 2 0 5 8 3
3 sc Monster 3 1 0 2 3 4 19
4 RKDEO 3 0 2 1 2 3 5
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker VR Groep 2 Poule 10
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Maense 2 2 0 0 6 10 1
2 Maasdijk 2 1 0 1 3 2 8
3 Charlois sv 2 0 0 2 0 2 5
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker VR Groep 2 Poule 12
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Lyra 2 2 0 0 6 10 1 *
2 Ter Leede 3 2 1 0 1 3 4 5
3 Foreholte 2 2 0 0 2 0 1 9
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker VR Groep 2 Poule 15
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Jonge Spartaan 2 2 0 0 6 8 2
2 FC 's Gravenzande 2 1 0 1 3 11 3
3 FC Lisse 2 0 0 2 0 0 14
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker VR Groep 2 Poule 8
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Aristonâ80 2 1 0 1 3 6 4 *
2 LSVV'70 2 1 0 1 3 5 5
3 Den Hoorn 2 1 0 1 3 4 6
Standen voor Voetbal 2022/2023 Beker VR Groep 2 Poule 9
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Overschie 3 3 0 0 9 11 2 *
2 Zuidland 3 1 1 1 4 15 7
3 SJZ 3 1 1 1 4 9 7
4 VV Naaldwijk 3 0 0 3 0 1 20
Standen voor Voetbal 2022/2023 DELFTSE 16-23 COMPETITIES Poule B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 SV Honselersdijk 3 3 0 0 9 19 2
2 OLIVEO 2 1 1 0 4 6 3
3 Vitesse Delft 3 0 2 1 2 4 5
4 SEP 3 0 1 2 1 3 8
5 DHC 1 0 0 1 0 0 14
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Jeugd O21 3e divisie A
Excelsior Maassluis
2 - 5
FC Dordrecht
FC Den Bosch
1 - 0
Excelsior Rotterdam
Fortuna Sittard
5 - 1
Telstar 1963
Alphense Boys
0 - 9
VVV Venlo
Standen voor Voetbal 2022/2023 Jeugd O21 3e divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 VVV Venlo 3 2 1 0 7 16 5
2 Telstar 1963 4 2 1 1 7 10 11
3 FC Dordrecht 2 2 0 0 6 9 4
4 Excelsior Maassluis 4 2 0 2 6 7 8
5 FC Den Bosch 3 1 1 1 4 6 7
6 Fortuna Sittard 2 1 0 1 3 5 4
7 Excelsior Rotterdam 4 1 0 3 3 5 6
8 Alphense Boys 4 0 1 3 1 5 18
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Jeugd O21 4e divisie B
Alexandria'66
1 - 4
FC Eindhoven
Hercules usv
3 - 1
Spartaan'20
MVV
2 - 0
De Treffers
Quick Boys
4 - 3
Westlandia
Standen voor Voetbal 2022/2023 Jeugd O21 4e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Eindhoven 4 3 1 0 10 12 3
2 MVV 4 3 1 0 10 12 3
3 Quick Boys 3 2 1 0 7 9 4
4 Spartaan'20 4 1 1 2 4 5 6
5 Westlandia 3 1 0 2 3 6 7
6 Hercules usv 3 1 0 2 3 3 4
7 Alexandria'66 3 1 0 2 3 3 10
8 De Treffers 4 0 0 4 0 2 15
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Jeugd O23 2e divisie B
Kozakken Boys
4 - 2
Spijkenisse
Velo
1 - 1
XerxesDZB
Nieuwerkerk
0 - 0
HBS
FC Skillz
2 - 3
Quick (H)
Standen voor Voetbal 2022/2023 Jeugd O23 2e divisie B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Quick (H) 4 3 1 0 10 10 4
2 XerxesDZB 4 2 1 1 7 9 6
3 Kozakken Boys 3 2 0 1 6 9 7
4 Velo 4 1 2 1 5 4 5
5 HBS 2 1 1 0 4 5 0
6 Nieuwerkerk 4 1 1 2 4 3 2
7 Spijkenisse 3 0 2 1 2 4 6
8 FC Skillz 4 0 0 4 0 2 16
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Jeugd O23 3e divisie E
TAC'90
1 - 4
Graaf Willem II VAC
FC 's Gravenzande
3 - 2
RKDEO 2
Standen voor Voetbal 2022/2023 Jeugd O23 3e divisie E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC 's Gravenzande 4 3 0 1 9 8 7
2 Graaf Willem II VAC 2 2 0 0 6 6 2
3 TAC'90 3 2 0 1 6 7 6
4 Den Hoorn 1 1 0 0 3 4 0
5 Wilhelmus 2 1 0 1 3 7 4
6 HVV 1 0 0 1 0 1 2
7 Zuid West DH 2 0 0 2 0 2 7
8 RKDEO 2 3 0 0 3 0 4 11
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Jeugd O23 4e divisie I
GSC ESDO
2 - 1
HBSS
Scheveningen
3 - 1
HMSH
Verburch
8 - 0
Wanica Star
KMD
2 - 3
WIK
Standen voor Voetbal 2022/2023 Jeugd O23 4e divisie I
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Scheveningen 2 2 0 0 6 11 4
2 WIK 2 2 0 0 6 7 3
3 GSC ESDO 3 3 0 0 6 6 2
4 KMD 4 2 0 2 6 9 12
5 Verburch 2 1 1 0 4 9 1
6 HBSS 3 1 0 2 3 12 10
7 HMSH 4 0 1 3 1 2 10
8 Wanica Star 4 0 0 4 0 3 17
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Landelijk 4e divisie A (za)
ODIN'59
4 - 1
Achilles Veen
Nieuwenhoorn
2 - 2
Goes
WNC
1 - 1
Zwaluwen Vl.
Capelle
1 - 0
sc Feyenoord
ARC
3 - 1
Spijkenisse
sv Poortugaal
1 - 4
Smitshoek
Kloetinge
4 - 1
FC 's Gravenzande
De Dijk asv
1 - 3
Jodan Boys
Standen voor Voetbal 2022/2023 Landelijk 4e divisie A (za)
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Kloetinge 18 12 4 2 40 36 19
2 Smitshoek 18 11 3 4 36 38 26
3 Capelle 18 10 4 4 34 32 26
4 ODIN'59 18 9 3 6 30 42 32 P1
5 Goes 17 8 5 4 29 32 24
6 FC 's Gravenzande 18 9 1 8 28 46 33
7 ARC 18 8 4 6 28 39 34
8 sv Poortugaal 18 7 6 5 27 31 27
9 Nieuwenhoorn 18 8 3 7 27 33 33
10 WNC 17 7 3 7 24 23 25
11 Zwaluwen Vl. 17 4 8 5 20 20 21
12 Spijkenisse 18 6 2 10 20 37 26
13 Jodan Boys 18 5 3 10 18 26 39
14 sc Feyenoord 18 3 7 8 16 20 33
15 Achilles Veen 17 4 3 10 15 15 32
16 De Dijk asv 18 0 3 15 3 12 52
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Landelijk 4e divisie A (zo)
Hollandia
1 - 4
Be Quick 1887
Standen voor Voetbal 2022/2023 Landelijk 4e divisie A (zo)
# Team GS GW GL VL PT V T
1 HBS 18 12 3 3 39 41 20 P1
2 Purmersteijn 18 12 2 4 38 42 24
3 Hoogeveen 18 10 6 2 36 49 25
4 RKAVV 18 10 5 3 35 29 14
5 Rohda Raalte 18 11 2 5 35 38 27
6 SJC 18 10 3 5 33 45 33
7 Westlandia 17 10 2 5 32 40 34
8 Be Quick 1887 18 7 7 4 28 26 15
9 Hollandia 18 6 5 7 23 34 33
10 Alphense Boys 18 6 2 10 20 29 44
11 VOC 17 5 3 9 18 30 33
12 De Zouaven 17 4 3 10 15 23 35
13 Alcides 17 4 1 12 13 17 40
14 Heino 18 3 4 11 13 19 27
15 Velsen RKVV 18 3 2 13 11 20 44
16 VKW 18 3 2 13 11 13 47
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Landelijk Jack's League
Katwijk
3 - 0
Quick Boys
FC Lisse
2 - 2
Spakenburg
HHC Hardenberg
0 - 2
OFC
Rijnsburgse Boys
0 - 2
AFC
IJsselmeervogels
2 - 3
Excelsior Maassluis
Kozakken Boys
2 - 0
Jong FC Volendam
Koninklijke HFC
1 - 0
Scheveningen
Jong Sparta R.
0 - 3
Noordwijk
TEC Tiel
1 - 2
De Treffers
Standen voor Voetbal 2022/2023 Landelijk Jack's League
# Team GS GW GL VL PT V T
1 AFC 21 16 3 2 51 46 16 P1
2 HHC Hardenberg 21 13 4 4 43 45 27
3 De Treffers 21 13 4 4 43 37 24
4 Katwijk 21 12 3 6 39 39 21
5 Rijnsburgse Boys 21 11 5 5 38 41 25
6 Quick Boys 21 10 3 8 33 44 35
7 Noordwijk 21 9 4 8 31 28 26
8 FC Lisse 20 8 5 7 29 33 33
9 Spakenburg 21 7 7 7 28 30 30
10 Kozakken Boys 20 8 3 9 27 32 33
11 Excelsior Maassluis 21 6 8 7 26 30 38
12 Koninklijke HFC 21 7 4 10 25 27 27
13 Jong Sparta R. 21 6 6 9 24 32 38
14 Scheveningen 21 5 5 11 20 21 32
15 TEC Tiel 20 4 6 10 18 23 37
16 IJsselmeervogels 21 4 5 12 17 28 42
17 Jong FC Volendam 21 5 2 14 17 24 47
18 OFC 20 3 3 14 12 23 52
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Vrouwen 3e klasse D (zat)
VV Naaldwijk
2 - 1
Concordia
DSVP 3
1 - 1
FC 's Gravenzande
SEP
8 - 0
FC Rijnvogels 4
Den Hoorn
5 - 1
Zwaluwen Vl.
Standen voor Voetbal 2022/2023 Vrouwen 3e klasse D (zat)
# Team GS GW GL VL PT V T
1 SEP 12 11 1 0 34 78 5 P1
2 Lyra 12 8 3 1 27 41 16
3 FC 's Gravenzande 12 8 2 2 26 64 17
4 Den Hoorn 12 8 2 2 26 58 19
5 sc Monster 11 7 2 2 23 38 14
6 Zwaluwen Vl. 12 6 0 6 18 23 24
7 DSVP 3 12 5 2 5 17 39 41
8 FC Rijnvogels 4 12 4 0 8 12 17 42
9 Ariston'80 2 11 3 0 8 9 13 57
10 Maasdijk 12 2 0 10 6 11 52
11 Concordia 12 1 1 10 4 8 46
12 VV Naaldwijk 12 1 1 10 4 7 64
Programma 10 februari Voetbal 2022/2023 Zaal 1e Divisie A
Zeemacht
-
FC Marlene 2
Scagha'66
-
VIOS'79
White Stones
-
GZV Watergras
Os Lusitanos
-
OACN Boys
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaal 1e Divisie A
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Scagha'66 11 9 0 2 27 71 40
2 Zeemacht 12 9 0 3 27 67 38
3 GZV Watergras 12 9 1 2 27 62 48
4 Os Lusitanos 11 7 3 1 24 59 39
5 VIOS'79 12 7 0 5 21 50 42
6 White Stones 12 6 2 4 20 59 56
7 Futsal Rotterdam 12 3 2 7 11 42 63
8 FC Marlene 2 12 3 1 8 10 44 50
9 FC Westland 12 2 2 8 8 59 81
10 HZV Vennewater 12 2 1 9 7 38 56
11 OACN Boys 12 1 2 9 5 32 70
Programma 6 februari Voetbal 2022/2023 Zaal Topklasse B
Stompwijk'92
0 - 7
FC Boshuizen
FC Westland 2
7 - 4
Zuid West DH
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaal Topklasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 FC Boshuizen 14 8 3 3 27 64 49
2 ZVV Den Haag 2 12 8 1 3 25 86 58
3 FC Westland 2 14 7 4 3 25 58 44
4 Berkel 13 6 6 1 24 70 52
5 HBSS 13 6 4 3 22 49 33
6 ASW 13 5 3 5 18 54 57
7 Zuid West DH 15 6 0 9 18 72 69
8 Multicult 12 5 1 6 16 40 59
9 RS 12 4 1 7 13 38 54
10 Futsal Rotterdam 2 13 1 4 8 7 38 63
11 Stompwijk'92 13 1 3 9 6 23 54
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Zaterdag 1e klasse B
VUC
3 - 2
Velo
Voorschoten'97
3 - 2
Die Haghe
SV Honselersdijk
4 - 1
HVV
Forum Sport
1 - 2
Wippolder
DSO
3 - 2
Nootdorp
Valken'68
1 - 0
UVS
Den Hoorn
8 - 0
DHC
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaterdag 1e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 DSO 14 10 1 3 31 34 15
2 Die Haghe 14 10 0 4 30 31 18
3 Velo 14 9 2 3 29 33 16 P1
4 Valken'68 14 9 0 5 27 34 18
5 Den Hoorn 14 6 4 4 22 22 13
6 Voorschoten'97 14 6 4 4 22 22 25
7 Forum Sport 14 6 3 5 21 30 19
8 Wippolder 14 7 0 7 21 29 29
9 SV Honselersdijk 14 6 2 6 20 40 25
10 Nootdorp 14 6 2 6 20 37 27
11 VUC 14 5 1 8 16 31 33
12 UVS 14 3 3 8 12 23 23
13 HVV 14 3 2 9 11 22 38
14 DHC 14 0 0 14 0 8 97
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Zaterdag 2e klasse E
RKDEO
1 - 0
HMSH
Full Speed
0 - 2
CION
CWO
1 - 1
Concordia
HVC'10
3 - 3
Wilhelmus
SVC'08
3 - 0
Westlandia
FC Skillz
3 - 3
Vitesse Delft
VFC
0 - 2
Berkel
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaterdag 2e klasse E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 SVC'08 14 9 4 1 31 27 9
2 Vitesse Delft 14 8 4 2 28 32 14
3 FC Skillz 14 8 4 2 28 30 15
4 CION 14 7 4 3 25 25 15
5 VFC 14 6 5 3 23 24 18
6 Berkel 13 6 3 4 21 26 16
7 RKDEO 14 6 3 5 21 22 18
8 Westlandia 14 6 2 6 20 31 22
9 CWO 14 6 1 7 19 25 21
10 Concordia 14 5 3 6 18 16 26
11 HVC'10 13 4 4 5 16 25 28
12 Full Speed 14 4 0 10 12 15 41
13 HMSH 14 2 1 11 7 13 40
14 Wilhelmus 14 0 2 12 2 15 43
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Zaterdag 3e klasse B
Houtwijk
7 - 0
Madestein
sc Monster
2 - 2
Duindorp sv
Lyra
3 - 0
Schipluiden
Te Werve
1 - 4
MVV'27
KMD
7 - 2
Zuid West DH
VV Naaldwijk
1 - 2
Laakkwartier
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaterdag 3e klasse B
# Team GS GW GL VL PT V T
1 sc Monster 13 10 3 0 33 46 11 P1
2 Verburch 12 6 4 2 22 43 19
3 VV Naaldwijk 13 6 4 3 22 30 15
4 MVV'27 13 6 4 3 22 35 21
5 Lyra 12 6 3 3 21 21 14
6 Schipluiden 13 5 4 4 19 24 28
7 KMD 13 5 3 5 18 34 23
8 Duindorp sv 13 4 6 3 18 30 26
9 Laakkwartier 12 5 2 5 17 15 20
10 Houtwijk 13 4 3 6 15 27 23
11 Te Werve 13 4 0 9 12 26 33
12 Zuid West DH 12 1 2 9 5 15 58
13 Madestein 12 0 2 10 1 8 63
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Zaterdag 3e klasse D
Meeuwenplaat
-
Rijnmond HS
VDL
2 - 3
Victoria'04
Excelsior'20
3 - 1
Rozenburg
HBSS
3 - 1
OVV
Deltasport
1 - 3
Kethel Spaland
Botlek
1 - 1
Vierpolders
DVO'32
3 - 4
OHVV
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaterdag 3e klasse D
# Team GS GW GL VL PT V T
1 HBSS 14 12 1 1 37 42 12
2 Kethel Spaland 14 9 2 3 29 25 16
3 Meeuwenplaat 13 7 3 3 24 28 21
4 Vierpolders 14 7 3 4 24 20 20
5 DVO'32 14 7 2 5 23 36 21 P1
6 Victoria'04 14 6 3 5 21 25 23
7 Excelsior'20 14 6 3 5 21 23 22
8 OVV 13 5 3 5 18 23 17
9 OHVV 14 5 2 7 17 23 25
10 Botlek 14 4 4 6 16 18 29
11 Rozenburg 13 3 4 6 13 21 25
12 Deltasport 12 2 3 7 9 20 32
13 Rijnmond HS 13 2 3 8 9 13 26
14 VDL 14 1 2 11 5 22 50
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Zaterdag 4e klasse C
VCS
1 - 5
Quick Steps
DUNO
7 - 1
HPSV
Erasmus
3 - 4
Vredenburch
BMT
1 - 1
RAS
GDA
3 - 1
Quintus
PGS/VOGEL
4 - 2
Loosduinen
ODB
4 - 1
Semper Altius
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaterdag 4e klasse C
# Team GS GW GL VL PT V T
1 PGS/VOGEL 14 11 1 2 34 45 15 P1
2 DUNO 14 10 0 4 30 33 15
3 BMT 13 9 2 2 29 38 16
4 Vredenburch 13 9 2 2 29 34 19
5 GDA 14 8 4 2 28 40 19
6 Erasmus 14 6 1 7 19 34 33
7 Loosduinen 14 6 1 7 19 28 29
8 VCS 14 6 1 7 19 27 35
9 ODB 14 5 4 5 18 27 30
10 Quintus 13 4 3 6 15 21 17
11 RAS 14 5 1 8 15 20 37
12 Quick Steps 14 4 1 9 13 25 33
13 HPSV 13 2 1 10 4 15 52
14 Semper Altius 14 0 0 14 0 12 49
Programma 4 februari Voetbal 2022/2023 Zaterdag 4e klasse E
PPSC
1 - 3
Overmaas
Blijdorp
3 - 2
VOB
Maasdijk
3 - 1
Overschie
Hermes DVS
5 - 1
Steeds Hooger
Egelantier Boys
4 - 0
BZC / Zuiderpark
WCR
6 - 1
TransvaliaZW
Rotterdam United
2 - 2
MSV'71
Standen voor Voetbal 2022/2023 Zaterdag 4e klasse E
# Team GS GW GL VL PT V T
1 Overmaas 14 10 1 3 31 42 13
2 Hermes DVS 14 10 1 3 31 49 29
3 Rotterdam United 14 9 1 4 28 34 21 P1
4 WCR 14 7 4 3 25 28 13
5 Maasdijk 14 7 4 3 25 29 19
6 PPSC 14 7 3 4 24 31 25
7 Blijdorp 14 7 2 5 23 26 21
8 BZC / Zuiderpark 14 6 3 5 21 28 33
9 MSV'71 14 5 3 6 18 20 20
10 Steeds Hooger 14 5 1 8 16 15 27
11 Overschie 14 2 4 8 10 16 36
12 VOB 14 2 3 9 9 17 32
13 Egelantier Boys 14 2 2 10 8 18 39
14 TransvaliaZW 14 2 2 10 8 16 41

Bijgewerkt op 07 februari 2023, 00:08 uur